Fringe Festival / A Year of Solitude: Liminality
Een performance die de gelaagdheid van obsessieve angst toont: vervreemdend, isolerend, vertekenend, en kwetsbaar
Wat als angst geen gevoel is, maar een lichaam? In “A Year of Solitude: Liminality” krijgt angst een fysieke vorm. Het legt bloot hoe angst obsessief en verlammend kan werken, maar ook de mogelijkheid biedt tot verbinding. In deze duistere voorstelling muteert en fragmenteert het lichaam
van de danser voortdurend, waardoor de angst tastbaar wordt. Langzaam maar zeker kruipt het onder de huid en ontvouwt zich een gelaagde weergave van hoe angst ons in haar greep houdt.
Mirjam Ravier is een dansmaker en performer en beweegt zich tussen performance en onderzoek gegrond in street-, funk- en clubstijlen. Haar werk speelt zich af binnen theaters en culturele ruimtes, waar ze dans inzet als artistiek middel en bron van belichaamde kennis. Haar choreografische werk verkent vervreemding, ongemak en de rafelranden van menselijke ervaring. In voorgaande stukken werkte ze vaak op locatie, dicht op de huid van publiek. Mirjam heeft gewerkt voor gezelschappen en makers zoals Danstheater AYA, Schrit_tmacher, Don’t Hit Mama, Nederlandse Dansdagen en Honey Eavis.
A Year of Solitude: Liminality is te zien op 4, 5, 7 en 8 september in De Thomas. Deze voorstelling is onderdeel van Amsterdam Fringe Festival. Amsterdam Fringe Festival presenteert ieder jaar in september een mixmash van theater, performance en dans van nieuw, opkomend en ongetemd talent op locaties door heel Amsterdam. amsterdamfringefestival.nl/

Englisch